Vélemények, ötletek

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
sanya
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.12. 08:48

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: sanya » 2009.09.12. 19:31

Üdv!

Nagyon örülök, hogy létrehoztátok az oldalt és nem is akár milyen minőségben!
Gratula!
Egy pici észrevétel.
A fórum hozzászólásainak "színbeli eltésérése" lehetne egy kicsit határozottabb.
Hogy érthető legyen: a két hsz között nehéz a szemnek meghúzni a határt. Egy picit több kontraszt emészthetőbbé tenné.
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.12. 19:48

sanya írta:A fórum hozzászólásainak "színbeli eltésérése" lehetne egy kicsit határozottabb.
Hogy érthető legyen: a két hsz között nehéz a szemnek meghúzni a határt. Egy picit több kontraszt emészthetőbbé tenné.

Köszi a tippet, javítottam is!
Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
MasterJay
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.09.07. 11:58

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: MasterJay » 2009.09.13. 01:37

sanya írta:A fórum hozzászólásainak "színbeli eltésérése" lehetne egy kicsit határozottabb.
Hogy érthető legyen: a két hsz között nehéz a szemnek meghúzni a határt. Egy picit több kontraszt emészthetőbbé tenné.


Ezt lentebb már Én is említettem, de nem született változás.
Így viszont már jó szerintem is!
SW Newton 114/900(átalakított) EQ2 mechanikán (tuningolt)
10x50 Bresser
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.13. 07:35

MasterJay írta:
sanya írta:A fórum hozzászólásainak "színbeli eltésérése" lehetne egy kicsit határozottabb.
Hogy érthető legyen: a két hsz között nehéz a szemnek meghúzni a határt. Egy picit több kontraszt emészthetőbbé tenné.


Ezt lentebb már Én is említettem, de nem született változás.
Így viszont már jó szerintem is!


Hétköznap én is dolgozom, és tudod, a prioritások... :-)
Egyébként valóban, nem tudtam, hogy erre utaltál, amikor jelezted, hogy a hozzászólás és az idézet között nincs elég nagy különbség.
Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
MasterJay
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.09.07. 11:58

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: MasterJay » 2009.09.13. 11:58

Szia!

Minden hsz mellett jobb oldalon van egy kis felfelé mutató nyilacska ami visszadob az oldal tetejére, legalábbis azt írja mikor a kurzort ráállítom. Ez a gomb nálam nem működik!

üdv.: Csaba
SW Newton 114/900(átalakított) EQ2 mechanikán (tuningolt)
10x50 Bresser
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.13. 12:46

MasterJay írta:Minden hsz mellett jobb oldalon van egy kis felfelé mutató nyilacska ami visszadob az oldal tetejére, legalábbis azt írja mikor a kurzort ráállítom. Ez a gomb nálam nem működik!

Köszi, javítva!
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.14. 13:48

András írta:Más: szerintem jó lenne egy olyan új témát megjeleníteni a fórum főoldalán, hogy időjárás vagy meteorológia. Úgy tapasztaltam, hogy ez a rokontudomány sokunkat érdekel, de valahogy egyik fórumon sem, a levlistán sem volt ennek a témának külön helye.

Köszi a tippet, létre is hoztam egy ilyet, az "Észlelő amatőrcsillagászok fóruma" blokk alatt.
viewforum.php?f=4
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
vd.astro
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.09.14. 14:20

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: vd.astro » 2009.09.14. 15:18

Üdv Mindenkinek,

Én is beállnék a köszönetnyilvánítók és gratulációosztók sorába, remek kis közösségi oldalt hoztatok létre. Javaslatom egyelőre nincs, viszont kívánok sok kitartást a Csillagváros fenntartásához és fejlesztéséhez!
vd.astro
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.09.14. 14:20

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: vd.astro » 2009.09.14. 15:29

Na akkor egy hiba...

Re: Vélemények, ötletek - 1970.01.01 - Üdv Mindenkinek, Én is beállnék a köszönetnyilvánítók és gratulációosztók sorába, remek kis közösségi oldalt ...


Ez az adatlapomon jelenik meg a fórum hozzászólások kategóriában. Ahogy néztem, más adatlapján is így jelenik meg az időpont. Ha korábban már volt, elnézést :-)
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.14. 19:19

vd.astro írta:Na akkor egy hiba...

Re: Vélemények, ötletek - 1970.01.01 - Üdv Mindenkinek, Én is beállnék a köszönetnyilvánítók és gratulációosztók sorába, remek kis közösségi oldalt ...


Ez az adatlapomon jelenik meg a fórum hozzászólások kategóriában. Ahogy néztem, más adatlapján is így jelenik meg az időpont. Ha korábban már volt, elnézést :-)

Nem volt még, köszi a jelzést, felkerül ez is a feladatlistára. :-)
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”