Működési hibák

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
Avatar
mudlee
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2011.04.04. 08:53

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: mudlee » 2011.09.26. 08:15

iPhone-ról nézve nem működik az oldal, php hiba jön.
Bp. XVII. ker.
TS 102/714 Doublet APO + EQ5
DannyL
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2011.09.09. 10:26

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: DannyL » 2011.09.27. 22:07

Kedves adminok!

Nem tudom szerkeszteni az adatlapomat. A következő hibaüzenetet kapom:
"Sajnos ez a felhasználói fiók letiltásra került, vagy még nem került aktiválásra."

Na most a helyzet az, hogy egyik se valószínű. Letiltva nem vagyok mert okot nem adtam rá és tudok fórumozni is :) , aktiválás meg jóideje megtörtént, már szerkesztettem az adatlapot korábban is.

Tudnátok segíteni? Nagyon köszönöm!
“Nem vagyok különösebben tehetséges. Csupán szenvedélyesen kíváncsi.” - Albert Einstein
Avatar
SzZoli
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:41

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: SzZoli » 2011.10.01. 14:20

SzZoli írta:Sziasztok,

mindig "0 új üzenet" feliratot látok, csak emailből értesülök arról, ha valaki új pü-t küld nekem.


Sziasztok,
ez még nindig változatlan.
Avatar
mudlee
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2011.04.04. 08:53

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: mudlee » 2011.10.01. 14:31

Az enyém is! :) Út közben nem tudom böngészni a csillagvárost :(
Amúgy a hiba: Fatal error: call to undefined function array_fill_keys() in /var/www/..... com_community/templates/csillagvaros/activities.index.iphone.php
Bp. XVII. ker.
TS 102/714 Doublet APO + EQ5
Porrima
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2009.09.20. 20:52

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Porrima » 2011.10.06. 14:06

Nem igazán hibát akarok jelezni, csak szerintem nagyon el van dugva a "Felhasználói vezérlőpult" illetve a "privát üzenetek" :(
Két irányból tudtam elérni: a Fórum kezdőlapról és a Fórum profil szerkesztés almenüből. Ha én a PÜ-t keresem, nem igazán jut eszembe, hogy ezek alatt rejtőzik. Nem tudom lehetne-e rajta változtatni?

Üdv.: Porrima
DannyL
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2011.09.09. 10:26

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: DannyL » 2011.10.06. 15:20

DannyL írta:Nem tudom szerkeszteni az adatlapomat. A következő hibaüzenetet kapom:
"Sajnos ez a felhasználói fiók letiltásra került, vagy még nem került aktiválásra."

Szintén zenész, a helyzetem változatlan. "Is there anybody out there?" :)
“Nem vagyok különösebben tehetséges. Csupán szenvedélyesen kíváncsi.” - Albert Einstein
Avatar
xyfree
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2011.08.31. 18:29

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: xyfree » 2011.10.06. 19:31

Tisztelt szerkesztők. A következő hibára lettem figyelmes. Nem tudom írták e már, de talán nem. Számítógépnél nem jelentkezik de telefonon, (sajnos újabban csak arról van lehetőségem belépni) igen. A saját adatlapomon, és mások adatlapján is a rólam rész, jobboldalt a rövid bemutatkozásokkal stb, nos annak a jobb szélének a vege lemarad. NEm lehet teljesen kimenni az oldal szelére, így pl a távcsöveim részelete adatai csak a távcsövem részletes ada... Ig van meg. A telefon amit használni tudok netezésre egy Nokia c7 és Opera böngésző fut rajta. A hiba kissé zavaró, de inkább mint furcsaságot írtam meg, mert semelyik másik aloldalon nem jelentkezik. Mindegy higy fekvő, vagy álló helyzetben van a kijelzőn megnyitva a fórum, ez csakis ott figyelhető meg, de mindenkinél.
127/1500 MC + EQ3
10x50 Lacerta binokulár

https://egkeprajzok.webnode.hu
Porrima
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2009.09.20. 20:52

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Porrima » 2011.10.06. 19:35

Hát ezt tényleg nem értem :?:
Privát üzenethez akartam egy ZIP állományt csatolni, nem is nagyot. Azt a választ kaptam, hogy ZIP kiterjesztés nem engedélyezett. Próbálkoztam: TXT, DBF, DOC, JPG kiterjesztésű állományoknál ugyanez a helyzet. Akkor mit lehet csatolni??
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2011.10.07. 23:35

DannyL írta:Kedves adminok!

Nem tudom szerkeszteni az adatlapomat. A következő hibaüzenetet kapom:
"Sajnos ez a felhasználói fiók letiltásra került, vagy még nem került aktiválásra."

Na most a helyzet az, hogy egyik se valószínű. Letiltva nem vagyok mert okot nem adtam rá és tudok fórumozni is :) , aktiválás meg jóideje megtörtént, már szerkesztettem az adatlapot korábban is.

Tudnátok segíteni? Nagyon köszönöm!

Elnézést, az volt a gond, hogy néhány hete regisztrált egy "edit" nevű felhasználó, ami ütközött az adatlap szerkesztés /adatlap/edit URL-jével, ezért gyakorlatilag senki sem tudott adatlapot szerkeszteni az utóbbi hetekben. Töröltem a felhasználót (aki sosem jelentkezett be egyébként), így most lehetséges a szerkesztés.

Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Avatar
mudlee
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2011.04.04. 08:53

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: mudlee » 2011.10.08. 10:35

balatonl írta:
DannyL írta:Kedves adminok!

Nem tudom szerkeszteni az adatlapomat. A következő hibaüzenetet kapom:
"Sajnos ez a felhasználói fiók letiltásra került, vagy még nem került aktiválásra."

Na most a helyzet az, hogy egyik se valószínű. Letiltva nem vagyok mert okot nem adtam rá és tudok fórumozni is :) , aktiválás meg jóideje megtörtént, már szerkesztettem az adatlapot korábban is.

Tudnátok segíteni? Nagyon köszönöm!

Elnézést, az volt a gond, hogy néhány hete regisztrált egy "edit" nevű felhasználó, ami ütközött az adatlap szerkesztés /adatlap/edit URL-jével, ezért gyakorlatilag senki sem tudott adatlapot szerkeszteni az utóbbi hetekben. Töröltem a felhasználót (aki sosem jelentkezett be egyébként), így most lehetséges a szerkesztés.

Laci


Kedves László!
Köszönjük a javítást! :) A fentebbi problémákra is lesz majd megoldás?
Bp. XVII. ker.
TS 102/714 Doublet APO + EQ5
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”