A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Avatar
SzZoli
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:41

Re: A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Hozzászólás Szerző: SzZoli » 2012.02.19. 12:02

Jól meg lett szórva pár topic mindenféle zöldnek látszó tárggyal...

Más:

"van két csodálatos unokám" (czihakiviktoria (jobarát))

Elnézést az előnézetes gondolkodásért, a tisztelt Csillagvárostagot első hsz-a alapján kb. 16 évesnek saccoltam...
Semmiképpen sem személyeskedni akarok, csak jelzem, milyen előnézetekkel van tele az ember.
tobe
Hozzászólások: 851
Csatlakozott: 2010.10.28. 20:20

Re: A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Hozzászólás Szerző: tobe » 2012.02.19. 22:48

Szerintem neutront akart volna írni, csak a billentyűje nem vette a parancsszót . Bár lehet neutrínót ... :)
bergerj
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.02.19. 23:09

Re: A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Hozzászólás Szerző: bergerj » 2012.02.20. 00:37

Ez még elég ekvivalens miden szemlélőnek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bergerj 2012.02.20. 22:19-kor.
sq
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2011.05.10. 15:00

Re: A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Hozzászólás Szerző: sq » 2012.02.20. 07:01

bergerj írta:Remek át olvastam írásotokat jó fele indultok el ,igaza volt az egyiknek hideg volt ,de a másiknak is igaza volt nem volt semmi ,de egy állandó a vakum.a vakum minden anyag létének az anyagja ,mért mert vakum cellákból ál össze ,a vakum energiát von el ami sűrűsödés hez vezet ,lényegibe a vakum tér nagyobb mint az univerzum határa ,mi az univerzum határ amedig az agyag képződik de ez állandóan változik,tehát gyorsabban nem mehetünk mint a tágulási sebesség az fénysebesség 4 szerese ez a határ
ha valakinek ez jön ki a kor valami szemet fog szúrni olyan gyorsan megváltozik a szemlélete hogy rájön 5 10 perc alatt mikor kelet kezet a nap 15.7 milliárd éve de állandóan változik nem állandó.


remek köszönöm ezt az érték es ,hozzá szólást .igen az agyag tud nem tud 4 szerese a határ .de 5 10 15 perc kelet kezés után a nap változik napfoltok ,és ez vákum ban és miatt agyag állandóan.agyagból aztán lehet csinálni sok terra kottát ,amedig a fénysebességgel sűrűsödés hez kínai agyag hadsereg modellezni.én lényegibe rá jöttem ,hogy az agyam lényegibe vákum tér ,már 15.7 milliárd éve ,állandó.

ráns belgór, nyelv- és újító.
"alapvetően gonosz"
/by kukac/
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2012.02.20. 07:50

Hát ez a hét is jól kezdődik... :D
Üdv,
L.
Avatar
Balage
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.09.07. 21:15

Re: A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Hozzászólás Szerző: Balage » 2012.02.20. 13:14

OFF:
SzZoli írta:Jól meg lett szórva pár topic mindenféle zöldnek látszó tárggyal...

Más:

"van két csodálatos unokám" (czihakiviktoria (jobarát))

Elnézést az előnézetes gondolkodásért, a tisztelt Csillagvárostagot első hsz-a alapján kb. 16 évesnek saccoltam...
Semmiképpen sem személyeskedni akarok, csak jelzem, milyen előnézetekkel van tele az ember.

Én csak a két unoka kapcsán jegyzem meg, hogy a még érintetlen, befogadó elmét milyen könnyen meg lehet rontani ilyen áltudományos sületlenségekkel. Bár, ha évekkel később utánaolvas, tanul és gondolkodik, talán nem ragad meg.
Benei Balázs
110/800 Tal Newton
zozee
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2011.12.11. 21:24

Re: A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Hozzászólás Szerző: zozee » 2012.02.20. 19:23

Igaz, én sem régen regisztráltam az oldalra, és nem kötelező EZEKET a témákat olvasnom. Mégis szörnyű, hogy néhány post teljes összevisszaság, van amit elolvasni is nagyon nagy kihívás - borzasztó nyelvtani, mondattagolási hibák, és ez magában is dühít.
Azoknak, akik ilyen arrogáns magabiztossággal beszélnek egyes témákban, kíváncsi lennék az előképzettségükre.
Egy fecske nem csinál nyarat, de indítványozom a regisztráció utáni első hozzászólás illetve a témaindítás korlátozását.
bergerj
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.02.19. 23:09

Re: A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Hozzászólás Szerző: bergerj » 2012.02.20. 22:27

sq írta:
bergerj írta:Remek át olvastam írásotokat jó fele indultok el ,igaza volt az egyiknek hideg volt ,de a másiknak is igaza volt nem volt semmi ,de egy állandó a vakum.a vakum minden anyag létének az anyagja ,mért mert vakum cellákból ál össze ,a vakum energiát von el ami sűrűsödés hez vezet ,lényegibe a vakum tér nagyobb mint az univerzum határa ,mi az univerzum határ amedig az agyag képződik de ez állandóan változik,tehát gyorsabban nem mehetünk mint a tágulási sebesség az fénysebesség 4 szerese ez a határ
ha valakinek ez jön ki a kor valami szemet fog szúrni olyan gyorsan megváltozik a szemlélete hogy rájön 5 10 perc alatt mikor kelet kezet a nap 15.7 milliárd éve de állandóan változik nem állandó.


remek köszönöm ezt az értékes ,hozzá szólást .igen az agyag tud nem tud 4 szerese a határ .de 5 10 15 perc kelet kezés után a nap változik napfoltok ,és ez vákum ban és miatt agyag állandóan.agyagból aztán lehet csinálni sok terra kottát ,amedig a fénysebességgel sűrűsödés hez kínai agyag hadsereg modellezni.én lényegibe rá jöttem ,hogy az agyam lényegibe vákum tér ,már 15.7 milliárd éve ,állandó.

ráns belgór, nyelv- és újító.


Nem látod az értelmét ha figyeltél volna az univerzum tágul ezért az állandó már nem konstans .
sq
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2011.05.10. 15:00

Re: A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Hozzászólás Szerző: sq » 2012.02.21. 06:41

"az állandó már nem konstans ."

ez igen figy elemre méltó ,gondolat.tud nem tud eszt egy agyagba jó lenne össze szedni és beküldeni az akadémiára !

ráns- és belgór, hiv. eltévedő
"alapvetően gonosz"
/by kukac/
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: A Nagy Bumm elmelet kerdojelei.

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2012.02.21. 06:43

Ráns Belgór!
Ha nem figyelsz jobban, szétültetlek! :D
Amúgy meg, kellett ez neked?
Üdv,
L.
Válasz küldése

Vissza: “Elméleti kérdések”