Nibiru - Planet X

Lezárt
astrohist
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2009.10.01. 20:27

Re: Nibiru - Planet X

Hozzászólás Szerző: astrohist » 2011.01.10. 00:02

Halló Péter (és a többiek)! Bár elhatároztam, hogy beszüntetem a "Nibiru"-zást, nem, állhatom meg, hogy ehhez az "eltakarás" dolgohoz ne fűzzek egy kis megjegyzést:
Az egész egy Nancy Leider nevű, hiszteroid megszállottól indult ki, aki azt kezdte híresztelni, hogy a Nibiru fenyegetését a földön kívüliek sugallták neki, akik az agyában (talán jobben szerette volna, ha az ágyába) fészkelődtek. A földönkívüliek pedig lopva érkeztek ide, 1997-ben, úgy hogy a Hale-Bopp üstökös mögött, annak takarásában osontak ide. Csak hogy a 2003-ra megjósolt világvége nem következett be, a Hale-Bopp mögött ólálkodó idegenek pofára estek. Később felismerték (Leider asszony, és riválisa, Zacharia Stichin), hogy ezt a Hale-Bopp takarást még a legbárgyúbb amerikánusnak is nehéz eladni. Így agyalták ki, a kis zöld embereket ejtve, hogy a Nibiru van takarásban, az bújik meg a a Nap mögött. No, hát így formálódik a történet, kézről kézre tovább adva. Persze a Nomád Farkas nevű maja sámán (???), aki mellesleg nálunk is járt, és tüzet gyújtott a Pilisben, a Pálos-kolostornál, röhögve megcáfolta a lopakodókat, mondván hogy szó sincsen ki- és eltakarásról, a Nap jut a Galaxis centruma és a Fiastyúk összekötöjébe, és nagy mágnesség zúdul ránk, amit a Nap eddig eltakart. (Mellesleg: örvendetes tény, hogy analfabéta maja indiánok ennyire jól vannak tájékozódva a magyarorszászig szerzetes rendekről.)
Ezt a mélyenszántó felismerést április 1-i külön hírnek szántam, de ha már szóba került, hát hadd homályosítsam fel a kiváncsiakat! BQ.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára astrohist 2011.01.10. 09:51-kor.
Avatar
Vizi Péter
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2009.10.12. 17:59

Re: Nibiru - Planet X

Hozzászólás Szerző: Vizi Péter » 2011.01.10. 08:29

Kedves Lajos! Magam és családom nevében is köszönöm ezt a szép, kerek, és oly jellemző történetet. Ebben ugyanis minden van és semmi sincs egyidejűleg, így még misztikusabb.
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Nibiru - Planet X

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2011.01.10. 16:40

Sziasztok!

A felhasználók kérésére a topikot lezárom, és a szükséges moderációs lépéseket megtettem.

Kérek mindenkit a felhasználási feltételek betartására (akinek inge, csak az vegye magára).

Köszönettel:
Balaton László
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Lezárt

Vissza: “Elméleti kérdések”