Vélemények, ötletek

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
Avatar
Végh Zoli
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2009.09.15. 21:02

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Végh Zoli » 2009.10.01. 16:37

Szia Laci!
Esetleg a főoldalon a tagoknál fel lehetne tüntetni az aktuális taglétszámot, hogy mennyi regisztrált felhasználó van , esetleg külön bontásban az MCSE tagokat.
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.10.01. 17:30

Végh Zoli írta:Szia Laci!
Esetleg a főoldalon a tagoknál fel lehetne tüntetni az aktuális taglétszámot, hogy mennyi regisztrált felhasználó van , esetleg külön bontásban az MCSE tagokat.

Köszi a javaslatot, legyen ilyen!

Addig is: az aktuális felhasználók száma a fórum főoldalának alsó részében olvasható. (Itt persze nem kerül feltüntetésre az MCSE-tagok száma, de akkor majd lesz ilyen is.)
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Avatar
Végh Zoli
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2009.09.15. 21:02

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Végh Zoli » 2009.10.01. 20:33

Bocs, ha kicsit félreérthető voltam , én az összes regisztrált felhasználónak a számára gondoltam, s ezt feltüntetni valahol a fő oldalon, hogyha valaki erre téved lássa, hogy milyen sokan vagyunk amatőrök. :shock:
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.10.01. 21:32

Végh Zoli írta:Bocs, ha kicsit félreérthető voltam , én az összes regisztrált felhasználónak a számára gondoltam, s ezt feltüntetni valahol a fő oldalon, hogyha valaki erre téved lássa, hogy milyen sokan vagyunk amatőrök. :shock:

Én is arra gondoltam. :-)
A fórum láblécében szerepel, hogy a Csillagváros honlapon (és egyúttal annak fórumában, a kettő felhasználószáma azonos) összesen hány felhasználó regisztrált eddig.
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Matisz
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.09.16. 10:05

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Matisz » 2009.10.04. 16:34

Többszöri próbálkozás után sem sikerült igazolni az MCSE tagságomat, pedig tudom a tagsági számomat is és a 8 jegyű kódomat is. (Lehet, hogy a nullák o betűk? :? )
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.10.04. 20:23

Matisz írta:Többszöri próbálkozás után sem sikerült igazolni az MCSE tagságomat, pedig tudom a tagsági számomat is és a 8 jegyű kódomat is. (Lehet, hogy a nullák o betűk? :? )

Privát üzenetet küldtem.
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.10.04. 23:39

balatonl írta:
Végh Zoli írta:Szia Laci!
Esetleg a főoldalon a tagoknál fel lehetne tüntetni az aktuális taglétszámot, hogy mennyi regisztrált felhasználó van , esetleg külön bontásban az MCSE tagokat.

Köszi a javaslatot, legyen ilyen!

Addig is: az aktuális felhasználók száma a fórum főoldalának alsó részében olvasható. (Itt persze nem kerül feltüntetésre az MCSE-tagok száma, de akkor majd lesz ilyen is.)

Sziasztok!

Többek kérésére elkészült a honlap legfontosabb paramétereit (felhasználók száma, MCSE-tagok száma stb.) bemutató kis modul, amely a főoldalon, a lap alján található.

Üdv: Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Vegazus

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Vegazus » 2009.10.06. 15:39

Sajnos béna voltam, mert csak a regisztráció után láttam hogy a facebookkal össze lehet kapcsolni a Csillagvárost, és meg is tettem. Így most kétszer is szerepelek a honlapon. Hogy lehetne kitörölni a facebookosat? Sem innen, sem a facebookról nem sikerült.
Landy-Gyebnar Monika
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.08.05. 23:17

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Landy-Gyebnar Monika » 2009.10.06. 18:07

Ha emailes értesítés alapján lépek be, így ír a rendszer:
"Értesítve lettél erről a témáról. Lépj be, hogy megtekinthesd."
Az első mondattal vannak bajaim, miszerint ez így igencsak magyartalan és nagyon-nagyon csúnyán néz ki. Javasolnám a szöveg átírásást például erre: "Értesítettünk a témáról. Lépj be, hogy megtekinthesd."
Köszönöm!
hegi54
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.15. 09:48

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: hegi54 » 2009.10.07. 00:21

Kedves Attila (mzs), Laci (balatonl) és Krisztián (sry)!

Nagyon szépen köszönöm, végre - nem a Ti hibátokból, csekély 16 év után - ma, azaz tegnap megkaptam a tagsági igazolványomat! :D

Amcsüdv:
hegi54
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”