Pozitív meglepetések

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
Porrima
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2009.09.20. 20:52

Pozitív meglepetések

Hozzászólás Szerző: Porrima » 2010.02.25. 19:26

Kedves városlakók!

Szerintem természetesnek vesszük, ha valami jól működik, és ezért az is természetes, hogy ezt nem tesszük szóvá, az ellenkezőjét viszont igen.
Én most fordítok a dolgon, dicsérjünk is néha...

Megváltozott a csillagászati honlapom címe, és mint "jó gyerek" jöttem módosítani az aláírásomat. Ezt meg is tettem. A meglepetést akkor ért, amikor megnéztem egy régi beírásomat, és ott már az új cím volt, tehát a változás visszamenőleg is működik. Ez nagyon okos és előrelátó megoldás, gratulálok annak, akit illet!!

Porrima
astrohist
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2009.10.01. 20:27

Re: Pozitív meglepetések

Hozzászólás Szerző: astrohist » 2010.07.01. 15:05

Halló Ernő! Egyetértek a felszólításoddal. Hanem azért ha megnézed a "kezdőknek szóló rovatot", láthatod, hogy ott eléggé gyakran hangzik el dícséret, bíztatás! (Ahogy elnézem a dátumokat, azok a kezdők már bizony lassan haladók lesznek, öbálló tapasztalattal!)
Jó lenne ha ott, alkalmanként Te is ednál tippeket egy-egy érdekes kettős felkeresésére!
Szerencsés eget: barátsággal, Lajos
astrohist
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2009.10.01. 20:27

Re: Pozitív meglepetések

Hozzászólás Szerző: astrohist » 2010.07.01. 15:11

Bocsánat Porrima, ne haragudj a keresztnév-cseréért, ez a levél Neked szólt, nem B. Ernőnek, de előzőleg az ő honlapját nézegettem!
Kérlek, ne haragudj: Lajos
Porrima
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2009.09.20. 20:52

Re: Pozitív meglepetések

Hozzászólás Szerző: Porrima » 2010.07.01. 16:36

astrohist írta:Bocsánat Porrima, ne haragudj a keresztnév-cseréért, ez a levél Neked szólt, nem B. Ernőnek, de előzőleg az ő honlapját nézegettem!
Kérlek, ne haragudj: Lajos


Kedves Lajos!
Semmiféle haragról szó se lehet, ez bárkivel megesik, különösen a mi korunkban ;)

De Ernőnek milyen honlapját nézted?

Porrima
Franky
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2010.05.30. 01:08

Re: Pozitív meglepetések

Hozzászólás Szerző: Franky » 2010.07.02. 08:47

Nem szeretném kisebbíteni senki érdemeit, de egy ilyen jellegű rendszer a felhasználók adait adatbázisban tárolja, és ún. dinamikus módon jeleníti meg az odarendelt adatokat az aktuális helyen. Amennyiben az adatbázis releváns mezőjének tartalma módosul, úgy természetesen a módosult tartalom jelenik meg, hiszen amikor megnyitsz egy topicot, akkor dinamikusan generálódik az adatbázisokból (mert külön-külön egymásba ágyazott adatbázisokról van szó) a tartalom. Nem előrelátás, így egyszerű létrehozni egy ilyen rendszert.

Ettől függetlenül hatalmas munka áll emögött, és fantasztikus dolog, hogy létezik ez a rendszer nekünk, és minden egyes embernek, aki ennek fejlesztésében, tesztelésében, létrehozásában részt vett, hálával tartozunk, pláne, hogy ők mindezt teljes mértékben ellenszolgáltatás nélkül hozták létre. (Aki pénzt kapott érte, arra ez a sor nem érvényes :) )
Namost... Ez vagy valami, vagy megy valahová... Nem?
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”