Fórum struktúrájának egyszerűsítése

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.

Véleményed szerint szükség van-e a fórum főlapjának egyszerűsítésére?

A szavazás 2009.09.21. 10:06-kor befejeződött.

Igen, véleményem szerint is nagyon terjedelmes, szükség van a fórum egyszerűsítésére és a hierarchiaszintek számának növelésére
6
43%
Igen, de másképp csinálnám, véleményemet leírom inkább szövegesen
0
0 szavazat
Nem, véleményem szerint a fórum főlapja így tökéletesen megfelelő
7
50%
Nem, de véleményem szerint a fórum főlapján lehetne még javítani, véleményemet leírom szövegesen
1
7%
 
Szavazatok száma: 14
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Fórum struktúrájának egyszerűsítése

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.17. 10:06

Sziasztok!

KSL felvetette, hogy nagyon sok a fórum nyitólapján a témakörök listája, jobb lenne, ha a főlapon csak a kiemelt fórumkategóriák (Kezdők fóruma, Észlelő amatőrcsillagászok fóruma stb.) szerepelnének, és az egyes témakörök csak mint rövid linkek (leíró szöveg és kis ikonok nélkül) kellene szerepeljenek ez alatt.

Mi a véleményetek, át legyen-e strukturálva a fórum főlapja? Szavazzatok!

Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Ksl
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009.09.07. 12:29

Re: Fórum struktúrájának egyszerűsítése

Hozzászólás Szerző: Ksl » 2009.09.18. 00:42

balatonl írta:Sziasztok!


Mi a véleményetek, át legyen-e strukturálva a fórum főlapja? Szavazzatok!



...persze lehet érvelni, hogy az "Aktív témák" kapcsolóra klikkentve ott van a nemrégiben frissült témák listája, amiket keresne az ember gyors áttekintéssel a főlapon.

Ksl
tordaitom
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2009.09.16. 02:43

Re: Fórum struktúrájának egyszerűsítése

Hozzászólás Szerző: tordaitom » 2009.09.18. 14:46

Ksl írta:
balatonl írta:Sziasztok!


Mi a véleményetek, át legyen-e strukturálva a fórum főlapja? Szavazzatok!



...persze lehet érvelni, hogy az "Aktív témák" kapcsolóra klikkentve ott van a nemrégiben frissült témák listája, amiket keresne az ember gyors áttekintéssel a főlapon.

Ksl



Tényleg, így sokkal jobb! Nem is vettem észre eddig... :-)
Már-már szavaztam volna az átstrukturálás mellett, de akkor ez így elfogadható kompromisszum szerintem. Ezt a lehetőséget jobban ki kellene emelni, mert az új felhasználó nem biztos, hogy észreveszi egyből...
gephaz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.05.31. 21:42

Re: Fórum struktúrájának egyszerűsítése

Hozzászólás Szerző: gephaz » 2009.09.18. 15:03

tordaitom írta: Ezt a lehetőséget jobban ki kellene emelni, mert az új felhasználó nem biztos, hogy észreveszi egyből...

Olyannyira nem, hogy én mint a honlap kialakítója, sem vettem észre addig, amíg KSL nem hívta fel rá a figyelmet. 8-)
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Fórum struktúrájának egyszerűsítése

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.24. 00:03

A szavazás alapján úgy látom, kb. egyenlő arányban vannak mindkét oldalon a felhasználók. Ezért úgy döntöttem, kisebb javításokat hajtok csak végre a fórum struktúrán: ahol szükséges, egyszerűsítek és összevonok, de a többség marad, ahogy a felhasználók megszokták.
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
géza
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2015.03.21. 16:46

Re: Fórum struktúrájának egyszerűsítése

Hozzászólás Szerző: géza » 2016.04.20. 11:35

Gondolom, jó helyen vagyok a kérdésemmel. Az eddigi megjelenés nálam egy "segítség" után megváltozott tegnapelött óta. Az előző kényelmes, logikus, ez újabb csonkítottnak tűnik ahhoz képest. Hogy történhetett, vissza tudom csinálni valahogy? A Fórumnak több megjelenésmódja lehetséges?
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”