Kettőscsillagészlelők találkozója 2012

Kettőscsillag észlelők fóruma
Porrima
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2009.09.20. 20:52

Kettőscsillagészlelők találkozója 2012

Hozzászólás Szerző: Porrima » 2012.04.23. 17:06

Nem tartom jónak, ha sok, egymással szorosan össze nem függő hozzászólás egy topicban van, ezért az április 21-i, szombati találkozóról inkább indítok egy újat. Lehetséges, hogy az ott elhangzott előadásokkal kapcsolatban még további észrevételek, vélemények lesznek.

Először is köszönöm rovatvezetőnknek, Szklenár Tamásnak, hogy megszervezte az eseményt, mivel a kettősrovat 1984-es Meteoros indulása óta ilyen országos találkozó még nem volt. Nagyon örülök, hogy nekem is sikerült eljutnom oda. Minden előadás tetszett, érdekes volt. Külön gratulálok a legfiatalabb előadó, Gyöngyösi Annamária (f1angel) gördülékeny előadásához.

Szeretném kérni az erre illetékes amatőrtársat, hogy a találkozón készített csoportképet ide is tegye fel.

Mindenkinek további szép kettősészleléseket kívánok: Porrima
f1angel
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:04

Re: Kettőscsillagészlelők találkozója 2012

Hozzászólás Szerző: f1angel » 2012.04.23. 21:18

Köszönöm a gratulációt kedves Porrima!

Én is nagyon örülök, hogy találkozhattam veletek és részt vehettem ezen a nagyszerű, igazán családias hangulatú találkozón! Nekem is tetszett az összes előadás, sok érdekes információval, tapasztalattal gazdagodtam.

Én készítettem pár fotót, aki kéri annak átküldöm szívesen, ha privát üzenetben elküldi nekem az email-címét.

Meseszép eget!
Anna
szkleni
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2009.08.07. 08:58

Re: Kettőscsillagészlelők találkozója 2012

Hozzászólás Szerző: szkleni » 2012.05.02. 20:15

Sziasztok!

Most sikerült csak eljutnom ide is. Valóban nagyon jól sikerült a találkozó, az előadások remekek voltak, szépen lefedték a különböző témákat. Kellemes társaság gyűlt össze, még a szombati munkanap ellenére is sokan megjelentek (ez volt a legnagyobb félelmem, szerencsére alaptalanul) és a gyors ötletként bepakolt füstölt házikolbász is nagy sikert aratott, egy szelet sem maradt. :)

Köszönöm mindenkinek, aki eljött!
Válasz küldése

Vissza: “Kettőscsillagok”