Észlelőesték

Janicsillagasz
Hozzászólások: 639
Csatlakozott: 2009.09.22. 13:13

Re: Észlelőesték

Hozzászólás Szerző: Janicsillagasz » 2014.09.13. 10:54

Sziasztok!
Egyre jobban játszok egy téli észlelőhétvége gondolatával az Alföldön. Kiváló helyszín lenne a Réhely Látogatóközpont a Körös-Maros Nemzeti Park területén. Szállás van több tucat embernek, étkezés megoldható, áramellátás megoldható. Sötét az ég, legközelebbi város (Dévaványa) 6.1km-re van légvonalban.
Lenne kedvetek résztvenni egy ilyenen?
A szállás ára nagyon barátságos, asszem 2000 körül van. Már 4-5 emberrel is jó lenne.
Trasbarg
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.10.24. 21:18

Re: Észlelőesték

Hozzászólás Szerző: Trasbarg » 2014.10.24. 21:50

Sziasztok
Annyira kezdő és amatőr vagyok, hogy MCSE tagságom pillanatnyilag elrendezés alatt áll. Felszerelésem jelenleg nincs.
Amim van, az a régóta tartó érdeklődés és kitűnő lakóhely csillagászati (és egyéb) szempontból is.
Mivel előbb-utóbb annyit szeretnék felszerelésre költeni, amiből egy (két) nyarat végigsörözhetnék, mindenképpen előbb tapasztalatot szeretnék gyűjteni annyit, hogy könnyebb és biztosabb döntést tudjak majd hozni.
Szumma annyit szeretnék kérni, hogy ha rendelkezel felszereléssel, több tapasztalattal mint ami nekem van (közel zéró) és annyi szabadidővel, hogy ellátogass hozzám egy hétvégén, akkor kélek jelezz vagy jelezzetek vissza.

Részletek. Bodajkon, a Bakony lábánál lakom. Közel Székesfehérvárhoz. A városkának is a legszélén. Gyakorlatilag az udvarom fényszennyezés mentes. Családi házban lakom, 2-3 főt gond nélkül el tudok szállásolni és etetni-itatni.
Én a harmincas éveim közepét nyomó "fiatal"ember vagyok. Nem párkeresési célból írom ezt , csak hát mégis legyen valami személyes infó is... :)
Természetesen bővebben mindent megbeszélhetünk, de azt már emailban és-vagy telefonon.
Ha úgy érzitek segítségemre tudtok lenni, kérlek írjatok.

Vagy itt írjatok privát üzenetet vagy az NSG kukac SBIN pont HU -ra.
Előre is köszönöm.
Sanyi
Válasz küldése

Vissza: “Távcsöves bemutatások, előadások, rendezvények szervezése”