Észlelőhelyek

kelemen lajos
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.03.08. 07:16

Re: Észlelőhelyek

Hozzászólás Szerző: kelemen lajos » 2015.04.21. 08:37

Attila írta:
kelemen lajos írta: (Épp ez volt a kezdőlökés a térképem elkészítéséhez...)


Akkor már csak a véglökés hiányzik, mivel még mindig üres a térkép-keret az MCSE honlapon... :oops:
(Már legalább több, mint fél éve.)


MDA


Nekem látszik: http://imgur.com/lA3k7bW
Vagy nem erről van szó?
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Észlelőhelyek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2015.04.21. 09:19

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
zozee
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2011.12.11. 21:24

Re: Észlelőhelyek

Hozzászólás Szerző: zozee » 2015.04.21. 09:57

Az mcse oldalán, a beágyazott keretben nekem sem jelenik meg, de a keretben lévő tartalom a https://sites.google.com/site/eszlelohelyek/terkep-3-3 címre mutat, ami rendben működik.
kelemen lajos
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.03.08. 07:16

Re: Észlelőhelyek

Hozzászólás Szerző: kelemen lajos » 2015.04.21. 10:35

Attila írta:Én itt kerestem:
http://www.mcse.hu/eszlelohelyek/

MDA


Az a baj hogy ezzel a részével már nem én foglalkozom. Szerintem ennek ugyanúgy kellene működnie, mint ahogy a nyitó oldalon van. Mármint ugyanazzal a technikával kellene belinkelni, csak nagyobb méretben. :)
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Észlelőhelyek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2015.04.21. 11:47

kelemen lajos írta:Az a baj hogy ezzel a részével már nem én foglalkozom. ...


Jól gondolom, hogy ennek rendbe tétele az MCSE honlapját karbantartó kollégának mintegy 3 perces elfoglaltságot jelentene? Amiből 2 perc a kávészünet... Egy kis odafigyelés feltételezésével gondolom ezt, a hiba alábbi jelzése óta (2014. október 23.) eltelt bő fél évben.

Bocsi, nem kekeckedni akarod, de azt teszem... :twisted:


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
Avatar
jat
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009.09.14. 14:55

Re: Észlelőhelyek

Hozzászólás Szerző: jat » 2015.04.21. 14:24

Attila írta:
kelemen lajos írta:Az a baj hogy ezzel a részével már nem én foglalkozom. ...


Jól gondolom, hogy ennek rendbe tétele az MCSE honlapját karbantartó kollégának mintegy 3 perces elfoglaltságot jelentene? Amiből 2 perc a kávészünet... Egy kis odafigyelés feltételezésével gondolom ezt, a hiba alábbi jelzése óta (2014. október 23.) eltelt bő fél évben.

Bocsi, nem kekeckedni akarod, de azt teszem... :twisted:


MDA


Kedves Attila!

Az a kolléga én vagyok. Nem 3 perces munka az oldalt rendbe tenni. Főleg nem ebből 2 perc kávészünet, mivel én nem is kávézom.

Az mcse.hu/eszlelohelyek csak nagyon rövid ideig volt jó. Aztán a Google változtatott a beállításokon, és máris nem működött az oldal. Ezért már rögtön akkor meg is szüntettük. Ha megnézed, se a főoldalon a térkép alatti link, se a Közösség->Észlelőhelyek menüpont nem oda mutat.

Egyébként köszönjük Kelemen Lajosnak, hogy megcsinálta ezt a nagyon jó kis oldalt, és nem kis fáradtsággal gyűjtötte össze az észlelőhelyeket. Mindezt természetesen szabadidejében.

Köszönettel,
Tamás
Jat
Avatar
Garosz
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2014.05.22. 15:53

Re: Észlelőhelyek

Hozzászólás Szerző: Garosz » 2015.04.21. 15:54

Attila írta:Jól gondolom, hogy ennek rendbe tétele az MCSE honlapját karbantartó kollégának mintegy 3 perces elfoglaltságot jelentene? Amiből 2 perc a kávészünet...


Ez a tipikus ügyfél/projektmenedzser hozzáállás :)

"Végül is mi lehet abban annyira bonyolult, csak egy honlap amin dolgok jelennek meg, ha n darab valamit odaraktál, akkor n+1 az már csak 5 perc munka..." :P

Ez a képregény jutott róla eszembe:
http://programmers.life/2013/01/15/simp ... fications/

Úgyszintén bocsi a kekeckedésért :)
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Észlelőhelyek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2015.04.21. 20:47

jat írta: ... Az mcse.hu/eszlelohelyek csak nagyon rövid ideig volt jó. Aztán a Google változtatott a beállításokon, és máris nem működött az oldal. Ezért már rögtön akkor meg is szüntettük. Ha megnézed, se a főoldalon a térkép alatti link, se a Közösség->Észlelőhelyek menüpont nem oda mutat.

Egyébként köszönjük Kelemen Lajosnak, hogy megcsinálta ezt a nagyon jó kis oldalt, és nem kis fáradtsággal gyűjtötte össze az észlelőhelyeket. Mindezt természetesen szabadidejében.


Szia Tamás!

Én is köszönöm Lajosnak a befektetett munkát. Pont ezért tettem szóvá, amit szóvá tettem, hogy elérhető legyen, ha már ennyit dolgozott rajta.

Egyébiránt a belinkelt linket ugyanebből a topic-ból vettem, néhány bejegyzéssel korábbról. Nem ellenőriztem le, hogy az MCSE honlap valóban ide küld-e, mert a webcímből erre következtettem (ezek szerint tévesen, merthogy valójában egy külső site-ra mutat: https://sites.google.com/site/eszlelohelyek/).

A javításon pedig csak a megfelelő oldalra mutató hypertext elhelyezését értettem, ami szerintem továbbra is a perc törtrészét teszi ki. De ezek szerint Te is épp ezt tetted (ha helyesen feltételezem).

Kösz a javítást.


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Észlelőhelyek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2015.04.21. 20:53

Garosz írta:... Ez a tipikus ügyfél/projektmenedzser hozzáállás ...


Ez meg egy tipikus mellényúlásos hozzáállás. :oops:

Nekem is van honlapom, magam készítettem (bár kissé kevésbé komplex, mint az MCSE): http://www.mda-telescoop.com

(Csak csöndesen jegyzem meg: életem hajnalán, kb. 10 évig programozó voltam a VIFI-ben - ha tudod, hogy mi volt az...)


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
kelemen lajos
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.03.08. 07:16

Re: Észlelőhelyek

Hozzászólás Szerző: kelemen lajos » 2015.04.21. 22:41

Halkan jegyzem meg a segítség itt a probléma jelzésén kívül a segítő hozzáállás lett volna. Főleg ha valaki ért hozzá. Vegye akinek kabátja.

Tamás megtalálta a megoldást, és már működik is a reklamált linken a megosztás. Köszönöm neki a gyors utánakaparást.
Válasz küldése

Vissza: “Távcsöves bemutatások, előadások, rendezvények szervezése”