I.Bátorligeti csillagászati programhétvége

lisz_zoli
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.09.21. 18:10

Re: I.Bátorligeti csillagászati programhétvége

Hozzászólás Szerző: lisz_zoli » 2011.09.21. 18:12

Héló, mi folyik itt? miről maradtam le....???!!
lisz_zoli
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.09.21. 18:10

Re: I.Bátorligeti csillagászati programhétvége

Hozzászólás Szerző: lisz_zoli » 2011.09.21. 18:19

Rolika,ne aggódj, mindenki jelentkezzen, és 100%-os mulatságban és társaságban lesz részünk .
mizar
Hozzászólások: 2669
Csatlakozott: 2010.08.25. 21:25

Re: I.Bátorligeti csillagászati programhétvége

Hozzászólás Szerző: mizar » 2011.09.21. 20:49

lisz_zoli írta:Rolika,ne aggódj, mindenki jelentkezzen, és 100%-os mulatságban és társaságban lesz részünk .


Zoltán és Roland!

Szerintem kicsit (nem is kicsit!) rosszul értelmezitek ennek a találkozónak a lényegét.
Egy ilyen összejövetel nem csupán az észlelésről, programokról, buliról szól, hanem arról is, hogy
azok az emberek akik között az azonos érdeklődésük miatt barátság alakult ki, egy közös rendezvényen újra találkozzanak. Ez a baráti kör azután egyre szélesedik, az összejövetel hagyománnyá válik, ha a szervezés
és a szervező személyisége képes összetartani ezt a kapcsolatot.
Amennyiben nektek adottak ezek a feltételek, úgy nem kell görcsölni, magától is működni fog a dolog.
Amennyiben viszont kevés támogatottsággal rendelkeztek, úgy el kell gondolkodni azon, hogy milyen módon bővítsétek a kapcsolatotokat másokkal. Én sokkal szerényebb módon kezdtem volna, talán először a környékbeli amatőrcsillagászokkal kellett volna megismerkedni, többször összejárni közös észlelésre, beszélgetésre stb. hiszen vagyunk egy páran.
A lendület becsülendő, de a módszer elszomorító, ahogyan hozzákezdtetek a szervezéshez. Ez a rendezvény már kötődik valakinek a nevéhez és személyéhez, és attól, hogy már nincs ott, még tény marad. Máshogy, másképpen kellett volna.

(Természetesen ez csak az én véleményem volt)

- sch -
schumacher7
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.01.01. 10:00

Re: I.Bátorligeti csillagászati programhétvége

Hozzászólás Szerző: schumacher7 » 2011.09.21. 20:58

Látod Roland én is erre gondoltam, amit Sanyi mondott, csak Ő szebben körbeírta :D
lisz_zoli
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.09.21. 18:10

Re: I.Bátorligeti csillagászati programhétvége

Hozzászólás Szerző: lisz_zoli » 2011.09.21. 21:42

Nos teljesen igazat adok!
Ahogy olvasom,még a kezdők kezdőjén állok és még nem vagyok képes összehozni egy ekkora hétvégét.
Talán Október végén rendezek csak egy kisebb 1 napos észelést a környékbeliekkel,vagy veletek..
Szerintem ezt törlöm,és amivel ennyire elhamarkodtam a dolgokat,elnézést kérek!
Ha lesz tavasszal messier-maraton majd megismerkedek jobban,és talán tavasszal Gábor úr, ősszel pedig én fogom rendezni a csillagászatot!
Nos köszönöm,sziasztoK!
Válasz küldése

Vissza: “Távcsöves bemutatások, előadások, rendezvények szervezése”