Napunk, mint a Plejádok tagja

András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Napunk, mint a Plejádok tagja

Hozzászólás Szerző: András » 2012.02.05. 18:45

vajdov írta: (meg valami polgárpukkasztó szándék, renitenskedés).
V.Á.


Ezt nem kell külön közölni, nagyjából mindegyikőtökre jellemző, hogy provokálni jöttök ide. Nem te voltál az első, aki ilyen ezós maszlagot próbált nyomatni a Csillagvároson. Mivel nincs értékelhető tudás, marad a pukkasztgatás meg a renitenskedés, mivel tévesen azt gondoljátok, az utóbbiak pótolják az előbbit.

A szemét pedig akkor is szemét, ha ráaggatod az összes karácsonyfadíszt. Amit a topikindítódban leírtál a szellemtudorina könyvéből, az egy emeletes baromság.

Ez meg itt egy csillagászati fórum. Teljesen értelmetlenül próbálsz hülyíteni bárkit is a plejádoklényeiddel.
teichnersz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.08.13. 14:28

Re: Napunk, mint a Plejádok tagja

Hozzászólás Szerző: teichnersz » 2012.02.05. 19:22

Ha a pszichiátria kihelyezett osztályát kerested itt, eltévedtél. Ha pusztán polgárpukkasztásra vágytál, akkor ugye pont azt kaptad, amiben reménykedtél, elégedett lehetsz - kár megsértődni, hogy nem elég nyitott a társaság mind a 9 nem bizonyítható dimenziódra. A hittérítő itt te vagy.
Gyönyörű gondolat ez a mindenkinek egyformán igaza van, az egyetlen probléma vele, hogy a világ nem így működik. Vagy kibírsz 1 órát a víz alatt, vagy nem... Pár pillanat után beláthatod, hogy tévedtél, máskülönben irány a szellemvilág. :) Szerencsére legbelül az ember nagyon is racionális és nem engedi, hogy így fossza meg értékes társaságától a világot, már ha megtanult úszni. :) A fizika is pont ilyen, csak nehezebb átlátni, hogy épp mikor van rá szükség és mi minden működik azáltal, hogy valaki nem bedrogozva álmodozott. Például tökjó, hogy van internet és megoszthatjuk gondolatainkat, ami nem jöhetett volna létre a tudomány nélkül. :)

Egy-két reménytelen kísérlet után senki nem fog veled vitatkozni a Hamupipőke kvantumelméleti cáfolatáról, ez a mese birodalma. Hívhatod, ahogy akarod... :)
Természetesen abban igazad van, hogy ha valami nem bizonyítható, még nem feltétlenül jelenti azt is, hogy nincs, csak pont fordítva ülsz a lovon. Kitalálni olyan dolgokat érdemes, ami használható is valamire. Sületlenségeket összehordani nem kell különösebb tudás, tehetség.

Persze egy olyan könyv, amit megvesznek, az hasznos. Pénzenergiát küldeni 640 Ft+áfáért szintén az. Ti vagytok a tudatlanság vámszedői (esetleg károsultjai). :)
meunier
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2009.09.15. 13:21

Re: Napunk, mint a Plejádok tagja

Hozzászólás Szerző: meunier » 2012.02.05. 19:38

Áááá, van olyan, hogy szellemtudomány? Mint a Gyurcsok-féle távgyógyítók? :D Olyanról már hallottam, hogy egy tudományos feltevés akkor kapja meg az elmélet rangot, ha megfigyelésekkel, kísérletekkel alátámasztják. Az viszont elég irracionális, ha csupán a hit alapján alkotnánk tudományos elméleteket.

A vallást meg teljesen felesleges ide citálni, mert az nem éppen úgy működik (MUKOGY) mint a tudomány. Ott nem kellenek (talán) az empírikus tapasztalatok, nem kell matematikával, megfigyelésekkel alátámasztani, hogy Mózes miként választotta ketté a Vörös-tengert.

Az meg, hogy idejössz, beböfögsz valami tudományosnak látszó maszlagot, majd magadban kuncogsz a hülyeségedre kapott válaszokon, az nagyon nagy szemtelenség. Azért elmondhatnád, mit láttál a 9. dimenzióban abban a fekete-lyukban. :lol:

Jó lenne, ha senki sem tudna regisztráció után egyből sem hozzászólni sem fórumot nyitni. Jó lenne egy kis türelmi idő, mondjuk 2 hét, mire irkálhatna a fórumba, új fórumot meg egy bizonyos számú hsz. után lehetne nyitni, kiszűrendő az ide nem való polgárpukkasztókat és renitenseket. ;)
TMB 100/800 APO, Lunt 60Ha, SW 200/1000N, Heq-5
András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Napunk, mint a Plejádok tagja

Hozzászólás Szerző: András » 2012.02.05. 19:53

meunier írta:Áááá, van olyan, hogy szellemtudomány? M


Háddemeghogymégmennyire! A szellemtudományokat szellemegyetemen tanítják szellemtudósok, mindenféle szellemképleteket irogatnak egy szellemtáblára, aztán szellemvizsgán be kell szellemszámolni abból, amit beszellemmagoltál.
A végén meg kapsz egy tudományos szellemfokozatot. Szerintem az Árpád úrnak is van egy ilyenje, azért olyan büszke magára. Mi meg csak sóvárgunk, irigykedünk itt, hogy nincs egy fikarcnyi szellem sem bennünk.
András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Napunk, mint a Plejádok tagja

Hozzászólás Szerző: András » 2012.02.05. 19:59

Most pedig mit szólnátok, ha süllyedne a topik egy nagyot, és jönne a helyébe jó sok csillagászati szellemtelenség?
Kirami
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009.09.07. 15:09

Re: Napunk, mint a Plejádok tagja

Hozzászólás Szerző: Kirami » 2012.02.05. 20:22

Én nem így gondolom. Gyertek csak, áltudományoskodók! Velem meggyűlik az elmebajotok. Mert tudom, hogy az igazság itt van nálam, és holmi hókuszpókusszal engem megingatni nem lehet. Sőt! Élvezem nézni, ahogy a keresztkérdéseim folytán a világképetek összeomlik, és az átszellemült képetek kijózanodik. :twisted: Eddig még csak személyesen harcoltam az emberi hülyeség határtalansága ellen, mert ott és akkor nincs idő arra, hogy újabb marhaságokat találjatok ki. De ha itt is lehet, akkor itt is.

Ja, egy kis idézet:

"Engem nem térithet semmi
Csak az igazság mi izgat
Tudnom kell, hogy mi és mennyi
Csakis az számít mi egzakt."
Avatar
Vizi Péter
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2009.10.12. 17:59

Re: Napunk, mint a Plejádok tagja

Hozzászólás Szerző: Vizi Péter » 2012.02.05. 20:40

Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy Árpi nem volt agresszív, szemben az eddigi trollokkal, és nem keveri össze a szezont a fazonnal, legfeljebb megpróbálja összekötni. Teljesen korrekt a ma 18:09-es hsz-e.
Kirami
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009.09.07. 15:09

Re: Napunk, mint a Plejádok tagja

Hozzászólás Szerző: Kirami » 2012.02.05. 20:46

1, Szerinted mi az a dimenzió? Definiáld.
2, A Fiastyúknak semmi köze sincs a Naphoz, pláne nem abban a kontextusban, hogy a Nap ott köt ki. A Fiastyúk egy nyílthalmaz. Csillagok egymáshoz közel. Szép. Egy rakás hidrogén és hélium. Maradjunk most ennyiben.
3, Ha meg van a Stellárium, és olyan okos vagy, akkor a távolság adatból meg a látszó átmérőből ki tudod számítani a csillagok egymástól való távolságát. (kb. 2 fényév pontossággal.) Ehhez kb. 8-ik osztályos matektudás kell, nem több.
4, Ne lepődj meg, ha egy tudományos gondolkodású csoportnak ha ilyesmiket írsz, elküldenek pszichiáterhez. Az a nagy büdös helyzet, hogy ott a helyed.
5, Majd amikor 2012. dec. huszonakárhanyadikán nem történik lószar sem, na, akkor fussunk össze valahol.
6, A szeretet (jó, emberileg fontos dolog, meg minden) természettudományos szempontból egy rakás hormon meg stb. (a barátom ehhez jobban ért). Azt viszont én is értem - ez fontos ÉRTENI - hogy egy egyén hormonrendszerének az ég világon semmi köze a Fiastyúkhoz.
7, Simán rámondhatod bármire, hogy attól, hogy nem fogadjuk el, még nem így van. Bármire. Mondjuk én vagyok a Miki egér. Lehet, a többiek nem fogadják el, de attól még én vagyok. Meg tudod cáfolni? Nem. Innentől kezdve hiába is próbálunk téged gondolkodásra késztetni, nem fogsz, mert mindig ebbe menekülhetsz.
8, Az a helyzet, hogy a technika mai szintje, amit internet felhasználóként te is használsz, a Tuósoknak köszönhető, hogy ők rájöttek dolgokra, hogy azok úgy vannak. És kész. A mi igazunkra a bizonyíték ott van mindenütt. A Tiéd viszont sehol sem. Akkor most kinek van igaza?

Szóval ha rám hallgatsz, elmész orvoshoz, mert beteg vagy. (Ezt nem sértésnek szántam, ez az igazság.)

Ui: Vzp-vel egyet értek.
András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Napunk, mint a Plejádok tagja

Hozzászólás Szerző: András » 2012.02.05. 22:04

Kirami írta:Én nem így gondolom. Gyertek csak, áltudományoskodók! Velem meggyűlik az elmebajotok. M


És pontosan ez az, amit akarnak. Hogy leállj velük vitatkozni. Mert ha nem beszélnek róluk, akkor feledésbe merülnek. Akkor nincsenek többé. Akkor ez már nem biznisz - és itt a biznisz a szó szoros értelemben! Előszöris vitát kell gerjeszteni. Ha az megvan, akkor kijelenthető, hogy a Plejádoklényekhez Vonzódás egy le-gi-tim té-ma. Egy vitaalap. Egy létező valami, márpedig biztos lehet akkor benne igazság, hiszen a Csillagvároson ez pörög a legjobban, nem igaz?

És lőn: Plejádoklényekkel Suttogó Árpád is bevallotta, hogy provokálni jött ide. Föltehetsz neki ezer kérdést, úgysem fog kibújni a bőréből, arra előre befizetek, hogy holnaptól nem fog Racionális Árpáddá válni.

Ennek csak egy ellenszere van: ha inkább csillagászati témán pörgünk, mintsem Ezoterikusan Gyorsanfejlődő Árpád gyermekkori olvasmányélményeivel.
tobe
Hozzászólások: 851
Csatlakozott: 2010.10.28. 20:20

Re: Napunk, mint a Plejádok tagja

Hozzászólás Szerző: tobe » 2012.02.05. 22:50

Ha a hívők inkább a tükör csiszolást gyakorolnák, igen sok üveg fogyna, nem győznék a gyárak öntögetni a sok korongot, hogy mindenkinek jusson.

A hívők olyan dologra építenek, amit nem sokan láttak, aki pedig a valóságot próbálja felderíteni inkább a meglévő dolgokból próbálja továbbszőni a fonalat, bár neki is kell néha még nem látott de létező dolgokat belevinni az elméletébe, ami aztán vagy kiderül, hogy létezik is valamilyen formában, vagy se, vagy ki sem derül, nem egyszerű ez.

Az még megbocsájtható, ha egy őserdei lakos, aki életében nem látott még szinte semmit elképzelegjen agyamentnek is mondható dolgokról, de akinek van lehetősége megismerkedni néhány figyelemre méltó ténnyel, elég nehéz megérteni ... persze időtöltésnek kikapcsolódásnak minden jó, kinek mihez van kedve, ha mások hülyítéséhez, hát az legyen az ó gondja ... :)
Lezárt

Vissza: “Elméleti kérdések”