Ünnepek

astrohist
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2009.10.01. 20:27

Re: Ünnepek

Hozzászólás Szerző: astrohist » 2012.04.04. 21:44

"Van még több hasonló témakőr amit nyugodtan lehet törölni! A bennük található értelmes részt kis munkával át lehetne tenni a megfelelő helyre! Vajon ez megoldható? Ezt ilyen formában támogatja-e a tagok aktívabb része? Üdv. Imre"
Magam részéről támogatnám. Én is nyitottam olyan topikot, amely azután nem fejlődött tovább, de más értelmes szövegekkel együtt egy gyüjtö helyen ehy-két levél meglapulhatna. BQ.
mpt
Hozzászólások: 1313
Csatlakozott: 2009.09.07. 09:46

Re: Ünnepek

Hozzászólás Szerző: mpt » 2012.04.04. 23:13

Ha jól érzem, még az "ünnepek"-re átkeresztelt meteorológiai előrejelző topicra sincs szükség igazából, így a kérésnek megfelelően hétfőn törlöm ezt a topicot.

--mpt
ales001
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2011.09.10. 17:26

Re: Ünnepek

Hozzászólás Szerző: ales001 » 2012.04.05. 17:02

Oké. Sándor úrral egyetértek! és köszönöm neki
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: Ünnepek

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2012.04.05. 17:59

Szia Roland!
Azért írok ide mert ezt a topicot kedden lezárják, tehát nem számít az -off-!
ales001 írta:Csak azt olvasom, hogy Ez így ROSSZ, Az úgy ROSSZ, mert ezért ROSSZ az azért ROSSZ. Áh, kár volt megszeretnem a csillagászatot, persze egy jó légkört kerestem, amit romokba döntött némelyik személy (Ne sértődjetek meg, de van igazságotok neket és nekem is).


Ha ezt így látod akkor benned van a hiba! Tudom, nem könnyű belátni, hogy a bírálat igazából figyelmet és segíteni akarást takar. A dicséret az elismerés és nem segítség.
Figyelj! Hidd el, ha szar lenne amit csinálsz akkor nem foglalkozna vele senki.
Nézd meg a hozzászólókat, jó kis lista, (mpt, sq, astrohist, mizar, imre, stb) nézd a képernyő jobb oldalán található sokatmondó adatokat (hozzászólások, köszönömök aránya), nézd meg a profiljukat, kik foglalkoznak veled. Légy büszke, hogy olvasták, olvassák a honlapodat!
Nehogy e miatt ne menj hétfőn locsolkodni! :)
Üdv,
L.
draven
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2011.11.05. 15:58

Re: Ünnepek

Hozzászólás Szerző: draven » 2012.04.05. 18:34

[ales001 írta:
Csak azt olvasom, hogy Ez így ROSSZ, Az úgy ROSSZ, mert ezért ROSSZ az azért ROSSZ. Áh, kár volt megszeretnem a csillagászatot, persze egy jó légkört kerestem, amit romokba döntött némelyik személy (Ne sértődjetek meg, de van igazságotok neket és nekem is).


Kedves Roland!

Az hogy kár volt megszeretned a csillagászatot érdekes kijelentés,ez nem olyan hogy ma szeretem-holnap már nem,ez egy életre szóló szenvedély!
A kritikákat meg ne vedd rossz néven, tapasztalt emberek próbálnak neked segíteni(ahogy látom elég fiatal vagy),így nem lehet hozzá állni mert az élet más területein nagy csalódások fognak érni!
Üdv
SkyWatcher BD 200/1000 Newton + EQ-5
SkyWatcher 60/900 refraktor
Scopium 12×60 binokulár
Avatar
Imre
Hozzászólások: 1799
Csatlakozott: 2010.12.29. 14:18

Re: Ünnepek

Hozzászólás Szerző: Imre » 2012.04.05. 23:07

Kedves fiatal barátom! Szívleld meg amit a korábbi hozzászólásokban írtunk, és próbálj meg végre következetesen valamit alaposan megismerni, megtanulni, és ha elakadsz valamiben akkor a megfelelő rovatban utánanézni a kérdésnek, hátha van rá válasz, ha nincs, akkor a tárgykőrhöz legjobban illő helyen tedd fel a kérdésedet. Biztosan kapsz rá választ, segítséget, de ne nyiss minden kérdésnek új témakört! Ha tanácsolhatom, akkor hosszú ideig használjad a meglévő helyeket, és egyáltalán ne nyiss új témakört! Nagyon bosszantó, ha valaki csupa nagybetűvel ír, az ugyanis kiabálást, ordibálást jelent! Kerülni kell a sértődést, el kell fogadni a segítséget, tisztelni kell a másik véleményét, akkor is, ha nem egyezik a sajátoddal. Elsőnek talán a magyar helyesírással és mondatszerkesztéssel kellene többet foglalkozni, hogy értelmesen meg tudd fogalmazni a kérdéseidet, hozzászólásaidat. Nem ártana birtokába jutnod az alapismereteknek, amelyekhez akár itt, akár más helyren találsz szakszerű leírást és áttanulmányozod. Többször el kell majd olvasni, hogy megismerjed a szakszavakat, azok pontos jelentését, mert azok nélkül bizony nehéz itt bármihez hozzászólni, sőt kérdezni is lehetetlen. Először tanulni kell, sokat, kitartóan, és kimenni a szabad ég alá nézegetni, rajzolni, fényképezni és beszámolni a látottakról a megfelelő rovatban. Egyelőre ennyit írok. Továbbra is figyelemmel vagyunk kezdő voltodra, és szívesen segítünk, de neked is ki kell venni a részedet, főként a tanulás terén minden témakőrben. Az internetes oldalaidat sem ártana teljes egészében újrafogalmazni, és átszerkeszteni. Megértésedet köszönöm, és kívánok kellemes ünnepeket, szép csillagos eget, és eredményes tanulást! A sértődés nem áll jól egy férfi embernek! Üdv. Imre
Ne azt sorold, hogy mit, miért nem lehet, hanem főként azt, hogy mit hogyan kell tenni a cél érdekében!
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: Ünnepek

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2012.04.06. 07:06

Bocs, nem volt szándékomban egy tanácsadó lavinát elindítani... :oops:
Üdv, :)
L.
ales001
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2011.09.10. 17:26

Re: Ünnepek

Hozzászólás Szerző: ales001 » 2012.04.06. 17:58

Igazatok van =) köszi a tanácsokat!
ales001
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2011.09.10. 17:26

Re: Ünnepek

Hozzászólás Szerző: ales001 » 2012.04.06. 17:59

Ajánljak olyan topicot amit törölni lehet, vagy tudjátok!? =)
stirlitz
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2011.05.17. 19:23

Re: Ünnepek

Hozzászólás Szerző: stirlitz » 2012.04.06. 18:29

Ajánlj bátran, aztán a moderátorok majd eldöntik mérlegelés után, hogy mi lesz a sorsa.
Válasz küldése

Vissza: “Időjárás / Aktuális észlelési körülmények”