Amcsill honlapok

Itt minden városlakó bemutathatja saját csillagászati honlapját, röviden leírva, oldala milyen témákkal foglalkozik nagyobb terjedelemben.
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2014.03.12. 17:58

Kedves Kori 77,
félek, hogy alaposan félreismertél...
Természetesen nem baj, hogy megosztottad a honlapom címét. Igyekszem úgy élni, hogy a gondolataim, mondataim és a múltam mindig vállalható legyen számomra.
A baj inkább az, hogy a lap több mint egy éve nem frissül. Már nem aktuális benne szinte semmi.
Nem ott lakom, nincs csillagdám, most még észlelni sem tudok...
Ez az oldal már nem frissül többé, felejthető.
Készül az új, ill. már megcsináltam csak „fel kell öltöztetni”, no az várat még magára.
Vidám honlapot szeretnék, de mostanában csak csalódások érnek és ez meglátszana a honlap arculatán is.
Ha kész lesz az új, ígérem, megosztom.
Üdv,
L.
ales001
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2011.09.10. 17:26

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: ales001 » 2014.03.28. 22:53

Sziasztok!
Szeretném én is belinkelni az én kis honlapomat. Nagyjából hírekkel foglalkozik az oldal, szinte napi rendszerességgel lesznek hírek, van fórum, képtár, stb...... :)

Bátorligeti Csillagásztati Csapat hivatalos oldala .
(a közös információkat a harmadik személynek ki nem adjuk.)!!!

Az oldal: http://www.csillagliget.at.ua
(Már megrendeltük a .hu domaint).!

Több honlapunk is van, de törlésbe kezdünk és csak ez lesz elérhető.

Regisztráljatok, ingyenes!

(Még tartalmat töltünk fel rá, de így is van mit nézni, beszélgetni a regisztráció utáni közösségi Chat, fórum menüben).
ales001
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2011.09.10. 17:26

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: ales001 » 2014.03.29. 09:53

Lajos tényleg nagyon precíz a honlapod, gratulálok, és komolyan mondom, többet fogok oda járni mint te gondolnád! Bravó!
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2014.06.10. 17:35

Bár a kedvem nem lett jobb mégis elkészült valami hasonló amit szerettem volna...
Ha találtok benne hibát szóljatok, én már annyit néztem, hogy nem veszek észre semmit... Ha tanácsotok van, azt is megköszönöm, de nem ígérem, hogy megfogadom... :)
A meteoritokról a képeket kicserélem, ha megérkeznek a dobozaim. Olyan képek lesznek mint a fragmenteknél látható feliratozott dobozok...
Jó szórakozást!

http://www.ddsoft.hu/index.html

Üdv,
L.
Kukac
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2011.05.06. 18:32

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Kukac » 2014.06.11. 13:02

Szia Lajos,

tetszik a honlapod, csak idegesítő, hogy a meteoritok fotói
automatikus slide-show-ban mennek.
Miért nem raktad fel őket úgy, mint a csillagászati felvételeidet?
Úgy áttekinthetőbb lenne, és nem töltögetne, valamint arra kantintana az ember, amelyikra akarna, nem kell végignézni 12 meteoritot, ha téged a 13- érdekel.

Más baj nincs vele.
Írj és fotózz!
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2014.06.11. 13:12

Köszönöm!
Ha ráklikkelsz a "start/stop" gombra, akkor már Te lépteted...
Üdv,
L.
Kukac
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2011.05.06. 18:32

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Kukac » 2014.06.11. 14:43

Dlajos írta:Köszönöm!
Ha ráklikkelsz a "start/stop" gombra, akkor már Te lépteted...
Üdv,
L.


Azt láttam, de akkor sincs gyűjtőoldal, ahol látható lenne mind, együtt!
Mindegy, tiéd!
:)
Avatar
tobe_
Hozzászólások: 2112
Csatlakozott: 2013.01.02. 00:10

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: tobe_ » 2014.06.11. 16:41

Jók azok a honlapok, fejlődni meg lehet egészen a tökéletesig, csak azt meg senki nem tudja hol van. :)
Cseh Viktor
Hozzászólások: 632
Csatlakozott: 2010.05.30. 22:46

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Cseh Viktor » 2014.09.17. 19:20

Üdv!

http://hold.mcse.hu/

A Hold szakcsoport honlapja már nagyon régen volt frissítve. Hogyan lehetne életet lehelni ebbe a jó kis oldalba? Annyi sok jó cikk van a meteorban amiket archiválni lehetne itt; ezzel programot adva az észlelésre stb. Nekem külső megjelenésre is nagyon tetszik az oldal csak a a probléma hogy már nagyon régóta nincs rajta új tartalom.
Természetesen nem az észlelések gyűjtése jutott eszembe hisz arra ott a hivatalos oldal, de pl. olvasmányokat nagyon szívesen látnék rajta!

Csak egy ötlet volt! S hogy ne csak a szám járjon, szívesen segítenék a szerkesztésben, a cikkek feltöltésében!

Viktor
parragh
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2011.01.08. 22:02

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: parragh » 2014.09.17. 20:30

Sziasztok,

Én is épp tegnap néztem rá erre az oldalra és hasonló gondolat merült fel bennem is. Szívesen segítenék én is a felélesztésben.

Üdv,
Marcell


Cseh Viktor írta:Üdv!

http://hold.mcse.hu/

A Hold szakcsoport honlapja már nagyon régen volt frissítve. Hogyan lehetne életet lehelni ebbe a jó kis oldalba? Annyi sok jó cikk van a meteorban amiket archiválni lehetne itt; ezzel programot adva az észlelésre stb. Nekem külső megjelenésre is nagyon tetszik az oldal csak a a probléma hogy már nagyon régóta nincs rajta új tartalom.
Természetesen nem az észlelések gyűjtése jutott eszembe hisz arra ott a hivatalos oldal, de pl. olvasmányokat nagyon szívesen látnék rajta!

Csak egy ötlet volt! S hogy ne csak a szám járjon, szívesen segítenék a szerkesztésben, a cikkek feltöltésében!

Viktor
Válasz küldése

Vissza: “Amatőrcsillagász honlapok”